Už vás nebaví nosit drobnosti po kapsách? Chcete dát svým věcem a jejich uložení řád? Pořiďte si nějaký z drobných kožených pomocníků, kterými jsou klíčenka, dokladovka, vizitkář nebo třeba ledvinky. Pokud nemáte rádi nacpanou peněženku, dokladovku určitě využijete. Díky ní můžete oddělit své doklady a platební karty od peněz. Levnější dokladovky seženete i v papírnictví. Pokud toužíte po luxusní dokladovce, navštivte obchod s koženou galanterii. Dokladovka má plastové přihrádky různých velikostí, určené pro vaše doklady. Můžete do ní vložit i pracovní vizitky. Máte-li jich však hodně, využijte praktický a moderní vizitkář. Vizitkáře mají různý formát, odlišné barvy a pojmou až sto i více vizitek. Vizitky si tak můžete vzorně srovnat a vizitkář uložit do pracovního stolu. Vyrábí se však i vizitkáře v kompaktních velikostech, které můžete mít neustále při sobě.

Dalším zpestřujícím doplňkem pro vás může být klíčenka. Klíčenka je malé pouzdro, sloužící k uložení vašich klíčů. Můžete do ní vložit klíče od domu, od práce i od auta. Klíčence nechybí praktické kovové poutko, na které své klíče jednoduše připnete. Díky zapínání na zip vám klíče už nikde nevypadnou.

Pro zábavní podniky, restaurace nebo taxikáře jsou zase vhodné velké peněženky kasírky, které mají mnoho přihrádek pro bankovky.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
© 2012 Peněženky a kabelky Suffusion theme by Sayontan Sinha